Сувенір з дерева "Зодіак" | пропарений бук | 12 знаків зодіаку | ALEDRO
Подаруноквлевовправо
- В наявності
1 650 ₴
+380 (50) 722-93-93
Viber
- +380 (68) 722-93-93менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 300 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сувенір з дерева "Зодіак" | пропарений бук | 12 знаків зодіаку | ALEDRO»
Опис:
Дерев’яний сувенір «Зодіак» – символічний подарунок із глибоким змістом. Виготовлений із пропареного бука, що надає дереву шляхетного відтінку та міцності. Кожен знак зодіаку оздоблений тонуванням і покритий захисним лаком, щоб зберегти свою красу на довгі роки.
Розмір: 350×350×30 мм. Ідеальний подарунок для тих, хто цінує натуральність і символіку.
Дерев’яний сувенір «Зодіак» – символічний подарунок із глибоким змістом. Виготовлений із пропареного бука, що надає дереву шляхетного відтінку та міцності. Кожен знак зодіаку оздоблений тонуванням і покритий захисним лаком, щоб зберегти свою красу на довгі роки.
Розмір: 350×350×30 мм. Ідеальний подарунок для тих, хто цінує натуральність і символіку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ALEDRO |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Знаки зодіаку |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Темно-коричневий |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага виробу | 800 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴






