Дверна коробка телескопічна 100х40 Смерека від виробника ALEDRO

влевовправо
- В наявності
від 2 220 ₴/кв.м
+380 (50) 722-93-93
Viber
- +380 (68) 722-93-93менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дверна коробка
Надійна дверна коробка з якісного матеріалу гарантує стабільність та довговічність дверей. Забезпечує правильне кріплення полотна, щільне прилягання та покращену звукоізоляцію. Підходить для встановлення міжкімнатних дверей у будь-якому інтер’єрі.
⚠️ Ціна без добірної планки!
Параметри:
Ширина 100/150мм
Товщина 40мм
Матеріал: Смерека
Добірна планка:
Товщина 16мм
Ціна---1387грн/м.кв
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | ALEDRO |
| Тип дверного погонажу | Телескопічний |
| Вид дверного погонажу | Коробка |
| Матеріал погонажу | Дерево |
| Порода дерева | Ялина |
| Форма дверної коробки | Прямокутна |
| Довжина | 2043 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 220 ₴/кв.м








