Лиштва телескопічна 2200х70х15 Смерека від виробника ALEDRO

влевовправо
- В наявності
від 200 ₴/пог.м
+380 (50) 722-93-93
Viber
- +380 (68) 722-93-93менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасна телескопічна лиштва для дверей забезпечує акуратне оформлення прорізу без зазорів та складних монтажних робіт. Легко встановлюється, створює завершений вигляд дверної конструкції та підходить до більшості стандартних коробок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | ALEDRO |
| Тип дверного погонажу | Телескопічний |
| Вид дверного погонажу | Налічник |
| Матеріал погонажу | Дерево |
| Порода дерева | Ялина |
| Форма лиштви | Плоский |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 200 ₴/пог.м


