Міжкімнатні дерев'яні двері ALEDRO™ з полуторною добавкою

- В наявності
- Оптом і в роздріб
7 530 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 722-93-93менеджер
Дерев'яні двері ALEDRO™
✔️ Країна виробник: Україна
✔️ Порода дерева: Смерека
✔️ Матеріал полотна: Цільний масив дерева
✔️ Стан: Новий
Опис:
Дерев'яні двері від ALEDRO™ — це не просто якісні двері з масиву натуральної смереки, це джерело затишку, стилю та тепла у вашому домі! Завдяки можливості встановлення скла, наші двері візуально розширюють простір і наповнюють його світлом. Обираючи ALEDRO, ви отримуєте не лише першокласний продукт, а й природну красу, що надасть вашому інтер'єру неповторного шарму.
Довіртеся професіоналам — обирайте двері ALEDRO™ і відчуйте різницю!
Особливості:
- вставка скла: білий сатин або бронзовий сатин (600грн комплект)
- Доступні у класичних розмірах: 2000×600×40 мм, 2000×700×40 мм, 2000×800×40 мм, 2000×900×40 мм.
Ціни:(з полуторною добавкою 350 мм!)
✅ 2000×600×40 мм – 6846грн
✅ 2000×700×40 мм – 7356грн
✅ 2000×800×40 мм – 7680 грн
✅ 2000×900×40 мм – 7946грн
Ціни:(з полуторною добавкою 400 мм!)
✅ 2000×600×40 мм – 6990грн
✅ 2000×700×40 мм – 7500грн
✅ 2000×800×40 мм – 7824грн
✅ 2000×900×40 мм – 8100 грн
Додаткові варіанти:
✔️ Полуторні та подвійні блоки
✔️ Добавка до полуторних:
▫️ 350 мм – 2016грн
▫️ 400 мм – 2160грн
Нестандартній розмір або фарбування? Ми можемо втілити у життя будь-які ваші ідеї.
Додаткові можливості:
🔹 Комплектація коробкою (100 або 150 мм) – 1020-1530грн/комплект
🔹 Обличка 70×15 мм (на одну сторону) – 360грн
🔹 Обличка 70×15 мм телескопічна (на одну сторону) – 720 грн
🔹 Фарбування
🔹 Врізка замка та петель із фурнітурою
🔹 Виготовлення дверей нестандартних розмірів
🔹 Скло: білий сатин,бронза сатин,чорний лакобель (ціни уточнюйте)
Деревообробна компанія ALEDRO™ спеціалізується на виробництві дверних полотен з масиву хвойних порід. Ми працюємо з магазинами, оптовими клієнтами та здійснюємо доставку по Україні та за кордон. Деякі моделі комплектуються вставками з МДФ (10 мм).
📩Звертайтесь до компанії ALEDRO™ за професійною консультацією та замовленням!"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALEDRO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | Дерево |
| Матеріал дверної коробки | Дерево |
| Порода дерева | Ялина |
| Кількість полотен двері | Полуторні |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Ні |
| Лиштви | Ні |
| Ущільнювачі | Ні |
| Дверні петлі | Ні |
| Дверний упор | Ні |
| Дверний доводчик | Ні |
| Дверна коробка | Ні |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 600 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
- Ціна: 7 530 ₴








