Плінтус з МДФ фігурний білий PF 11

Плінтус з МДФ фігурний білий PF 11
Наші плінтуси поєднують у собі високу якість, стиль та функціональність, створюючи ідеальне оформлення для будь-якого інтер'єру.
У нас представлений широкий асортимент плінтусів різних видів та розмірів, що дозволяє підібрати ідеальний варіант для будь-якого приміщення. В наявності плінтуси класичних і сучасних форм, а також вироби з фрезерованими профілями та гладкою поверхнею.
Матеріали:
Плінтус виготовлений із високоякісного МДФ.
Фарбування:
Стандартний плінтус пофарбований у білий колір. Зворотний бік покритий ґрунтом
Стандартні розміри:
- Висота: 100 мм;
- Товщина: 16 мм;
- Довжина: 2 та 2,8 метра* (уточнюйте необхідну довжину при замовленні)
-Наявність кабель-канала
Можливі нестандартні розміри фрезерованого плінтуса:
- Висота: 90, 120 мм;
- Товщина: 16,19 мм;
Плінтуси покриваються якісними емалями, що забезпечують стійкість до зношування та захист від вологи.
Можлива додаткова опція-фарбування в будь-який колір за каталогом RAL, що відкриває безмежні можливості реалізації дизайнерських ідей.
Ці плінтуси не тільки прикрасять ваш будинок, але й надійно захистять стіни та підлогу, створюючи гармонійний та завершений образ вашого інтер'єру.
Чому клієнти віддають перевагу нам?
Замовте прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALEDRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Матеріал | МДФ |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 2800 мм |
| Покриття | Фарба |
| Колір | Білий |
| Кількість кабель-каналів | Один кабель-канал |
| Стан | Новий |
- Ціна: 371 ₴/пог.м






