Перегородка різьблена 250х95 см SR 1

- Під замовлення
- Код: SR 1
Відправка з 08 квітня 20264 275 ₴
- +380 (68) 722-93-93менеджер
Декоративні решітки застосовуються дизайнерами для зонування приміщення та оздоблення інтер'єру. Прекрасний зовнішній вигляд, різноманітність форм і візерунків, доступна вартість — це товар з ідеальним співвідношенням ціни та якості!
Особливості декоративної решітки
![]() |
Їх можна використовувати як стінові панелі, перегородки, вставки в двері шаф-купе, для обробки стель і альтанок. |
![]() |
Виготовляються решітки з МДФ 10мм |
![]() |
14 видів візерунків на вибір |
![]() |
Можливо нанесення лакофарбового покриття будь-якого кольору з каталогу RAL або NCS. |
*Вартість вказана в материалі МДФ 10 мм без фарбування розміром 2500*950 мм
Чому клієнти віддають перевагу нам?
|
1
|
Ми виробник — у нас вигідні ціни без націнки посередників. |
|
2
|
Працюєм більше 10 років та маємо багато позитивних відгуків. |
|
3
|
Нас рекомендують друзям та знайомим як надійну компанію. |
|
4
|
Товар доставляеться у всі региониы Україины службами логістики. |
|
5
|
Возможен монтаж по Киеву и области. |
В компании Aledro Decor вы можете заказать изготовление декоративных решеток по индивидуальным параметрам, а также создать заявку на расчет необходимого количества — поспешите оформить заказ прямо сейчас!
Как купить декоративную решетку
Заказ на сайте или по телефону
Предоплата заказа в размере 50%
Изготовления заказа
Відправка замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALEDRO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип перегородки | мобільний, Стаціонарна |
| Тип кріплення перегородки | до стелі, до стіни, до підлоги, до стільниці |
| Матеріал виготовлення перегородки | фанера, МДФ |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для дому |
| Стан | Новий |
| Особливості виготовлення | SR 1 |
| Матеріал | МДФ, фанера |
| Товщина матеріалу | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перегородки | 950 мм |
| Висота перегородки | 2500 мм |
| Товщина перегородки | 10 мм |
- Ціна: 4 275 ₴






