Міжкімнатні дерев'яні двері Aledro™ з трьома фільонками 2000x600x40

- В наявності
5 313 ₴
- +380 (68) 722-93-93менеджер
Смерекові двері Aledro з трьома фільонками
✔️ Країна виробник: Україна
✔️ Порода дерева: Смерека
✔️ Матеріал полотна: Цільний масив дерева
✔️ Стан: Новий
Опис:
Дерев'яні двері від компанії Aledro™ виготовлені з натуральної смереки і мають глухий тип, що гарантує високу звукоізоляцію та захист від шуму. Двері обладнані трьома фільонками, які додають дверям стильний вигляд та роблять їх більш масивними і надійними.
Особливості:
- Полотно глухе з фільонками, можливість заміни на скло для візуального збільшення простору і просвітлення приміщення.
- Доступні у класичних розмірах: 2000×600×40 мм, 2000×700×40 мм, 2000×800×40 мм, 2000×900×40 мм.
Додаткові варіанти:
✔️ Полуторні та подвійні блоки
✔️ Добавка до полуторних:
▫️ 350 мм – 2016грн
▫️ 400 мм – 2160 грн
Нестандартній розмір або фарбування? Ми можемо втілити у життя будь-які ваші ідеї.
Додаткові можливості:
🔹 Комплектація коробкою без погрогу (100 або 150 мм) – 1020-1530грн/комплект
🔹 Обличка 70×15 мм (на одну сторону) – 360грн
🔹 Обличка 70×15 мм телескопічна (на одну сторону) – 720грн
🔹 Фарбування: бейц+лак,фарбування за палітрою RAL,прозорий масловіск,тонування масловоском( ціну уточнюйте
🔹 Врізка замка та петель із фурнітурою
🔹 Виготовлення дверей нестандартних розмірів
Деревообробна компанія ALEDRO™ спеціалізується на виробництві дверних полотен з масиву хвойних порід. Ми працюємо з магазинами, оптовими клієнтами та здійснюємо доставку по Україні та за кордон. Деякі моделі комплектуються вставками з МДФ (10 мм).
📩Звертайтесь до компанії ALEDRO™ за професійною консультацією та замовленням!"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALEDRO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | Дерево |
| Порода дерева | Ялина |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Конструктивні особливості | Фільончасті, Глухі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 600 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
- Ціна: 5 313 ₴









