Міжкімнатні дерев'яні двері Aledro™ з фільонками+полуторная добавка

- В наявності
- Оптом і в роздріб
7 530 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 722-93-93менеджер
Смерекові двері Aledro™ з фільонками
✔️ Країна виробник: Україна
✔️ Порода дерева: Смерека
✔️ Матеріал полотна: Цільний масив дерева
✔️ Стан: Новий
Опис:
Дерев'яні двері від компанії Aledro™ виготовлені з натуральної смереки і мають глухий тип, що гарантує високу звукоізоляцію та захист від шуму. Двері обладнані фільонками, які додають дверям стильний вигляд та роблять їх більш масивними і надійними.
Особливості:
- Полотно глухе з фільонками, можливість заміни на скло для візуального збільшення простору і просвітлення приміщення.
- Доступні у класичних розмірах: 2000×600×40 мм, 2000×700×40 мм, 2000×800×40 мм, 2000×900×40 мм.
Ціни:(з полуторною добавкою 350 мм!)
✅ 2000×600×40 мм – 6846грн
✅ 2000×700×40 мм – 7356грн
✅ 2000×800×40 мм – 7680грн
✅ 2000×900×40 мм – 7946грн
Ціни:(з полуторною добавкою 400 мм!)
✅ 2000×600×40 мм – 6990грн
✅ 2000×700×40 мм – 7500грн
✅ 2000×800×40 мм – 7824грн
✅ 2000×900×40 мм – 8100грн
Додаткові варіанти:
✔️ Полуторні та подвійні блоки
✔️ Добавка до полуторних:
▫️ 350 мм – 2016 грн
▫️ 400 мм – 2160 грн
Нестандартній розмір або фарбування? Ми можемо втілити у життя будь-які ваші ідеї.
Додаткові можливості:
🔹 Комплектація коробкою (100 або 150 мм) – 1020-1530грн/комплект
🔹 Обличка 70×15 мм (на одну сторону) – 360грн
🔹 Обличка 70×15 мм телескопічна (на одну сторону) – 720 грн
🔹 Фарбування
🔹 Врізка замка та петель із фурнітурою
🔹 Виготовлення дверей нестандартних розмірів
Деревообробна компанія ALEDRO™ спеціалізується на виробництві дверних полотен з масиву хвойних порід. Ми працюємо з магазинами, оптовими клієнтами та здійснюємо доставку по Україні та за кордон. Деякі моделі комплектуються вставками з МДФ (10 мм).
📩Звертайтесь до компанії ALEDRO™ за професійною консультацією та замовленням!"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALEDRO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | Дерево |
| Порода дерева | Ялина |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Ні |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 600 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
- Ціна: 7 530 ₴
