Міжкімнатні двері Aledro™ з чотирьма фільонками

- В наявності
- Оптом і в роздріб
6 290 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 722-93-93менеджер
Міжкімнатні двері Aledro ™
✔️ Країна виробник: Україна
✔️ Порода дерева: Смерека
✔️ Матеріал полотна: Масив хвойної породи дерева+МДФ
✔️ Стан: Новий
Опис:
Дерев'яні двері від компанії Aledro™ виготовлені з натуральної смереки і мають глухий тип, що гарантує високу звукоізоляцію та захист від шуму. Двері обладнані чотирьма фільонками, які додають дверям стильний вигляд та роблять їх більш масивними і надійними.
Особливості:
- Полотно глухе з фільонками, можливість заміни на скло для візуального збільшення простору і просвітлення приміщення.(ціна не змінюється)
- Доступні у класичних розмірах: 2000×600×40 мм, 2000×700×40 мм, 2000×800×40 мм, 2000×900×40 мм.
Ціни:(розрахунок з фарбуванням без блоку)
✅ 2000×600×40 мм –6290 грн
✅ 2000×700×40 мм – 7120 грн
✅ 2000×800×40 мм – 7850 грн
✅ 2000×900×40 мм – 8580 грн
Додаткові варіанти:(розрахунок з фарбуванням)
✔️ Полуторні та подвійні блоки
✔️ Добавка до полуторних:
▫️ 350 мм – 3465 грн
▫️ 400 мм – 3830 грн
Нестандартній розмір? Ми можемо втілити у життя будь-які ваші ідеї.
Додаткові можливості:
🔹 Комплектація коробкою (100 або 150 мм) – 1630-2445 грн/комплект(розрахунок з фарбуванням)
🔹 Обличка 70×15 мм (на одну сторону) – 720 грн(розрахунок з фарбуванням)
🔹 Фарбування в будь-який колір за палітрою RAL (1м²-1300 грн)
🔹 Врізка замка та петель із фурнітурою
🔹 Виготовлення дверей нестандартних розмірів
Деревообробна компанія ALEDRO™ спеціалізується на виробництві дверних полотен з масиву хвойних порід. Ми працюємо з магазинами, оптовими клієнтами та здійснюємо доставку по Україні та за кордон. Деякі моделі комплектуються вставками з МДФ (10 мм).
📩Звертайтесь до компанії ALEDRO™ за професійною консультацією та замовленням!"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALEDRO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | Дерево |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 600 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
- Ціна: 6 290 ₴




